Kategorie

Mlecznik, dzbanek do mleka 200 ml

55042

Nowe

Naczynia marki Pasabahce posiadają 80-letnią historię, a w Turcji rozpoznawane są jako znak miłości. Sentyment jakim obdarzają tą markę mieszkańcy kraju jest rozpoznawalny na całym świecie. Sama marka jest uznawana jest za symbol zaufania i wysokiej jakości. Dzięki oryginalnym projektom i różnorodności produktów, Paşabahçe jest marką trendów w swojej branży.

czytaj więcej

Cena:9,90 zł

Naczynia marki Pasabahce posiadają 80-letnią historię, a w Turcji rozpoznawane są jako znak miłości. Sentyment jakim obdarzają tą markę mieszkańcy kraju jest rozpoznawalny na całym świecie. Sama marka jest uznawana jest za symbol zaufania i wysokiej jakości. Dzięki oryginalnym projektom i różnorodności produktów, Paşabahçe jest marką trendów w swojej branży. Paşabahçe sprawia, że ​​życie swoich klientów jest łatwiejsze i piękniejsze dzięki zdrowym, przyjaznym dla środowiska i innowacyjnym rozwiązaniom.

W naszym sklepie znajdziesz jeszcze tej marki: szklanki, dzbanki, patery, kieliszki, pucharki do lodów, cukiernice, miski i salaterki.
Pojemność: 200 ml