Kategorie

Kosz na śmieci SOFT-TOUCH 40L, stal różne kolory

Nowe

Kosz na śmieci jest produktem potrzebnym w każdym domu. Ze względu na fakt, że będziesz z niego korzystać codziennie warto kupić wytrzymały produkt, który nie ma wad spotykanych w przypadku tanich koszy z marketów. Nasze kosze, nie tylko są wykonane z lekkich i wytrzymałych materiałów, odpornych na uszkodzenia, ale co najważniejsze rozwiązują wiele kłopotów funkcjonalnych.

czytaj więcej

Cena:199,99 zł

- +

Kosz na śmieci jest produktem potrzebnym w każdym domu. Ze względu na fakt, że będziesz z niego korzystać codziennie warto kupić wytrzymały produkt, który nie ma wad spotykanych w przypadku tanich koszy z marketów.

Nasze kosze, nie tylko są wykonane z lekkich i wytrzymałych materiałów, odpornych na uszkodzenia, ale co najważniejsze rozwiązują wiele kłopotów funkcjonalnych, z którymi mają do czynienia zwolennicy zwykłych koszy na śmieci.

Oferowany kosz nie posiada wad typowych dla innych produktów tego typu. Dzięki łatwej wymianie worków nie narażasz swojego kręgosłupa na nadmierny wysiłek, a dzięki specjalnej ramce masz pewność, że worek się nie zsunie.

Kosz SOFT TOUCH 40 litrów wyróżniają:

ico3.png

łatwa wymiana worków

Obudowa kosza jest odczepiana od podstawy na zatrzaski. Jest to duże udogodnienie, które sprawia, że nie musisz już wyjmować ciężkiego worka górą kosza i obiążać swojego kręgosłupa.

ico1.png

Włoski design, czyli piękny wygląd i solidne wykonanie

Seria SOFT-TOUCH odznacza się bardzo wysoką estetyką i jakością wykonania. Jest to najbardziej ekskluzywna linia spośród koszy Adansoni. Jeśli chcesz mieć ładny pojemnik w domu lub w biurze, którego nie będziesz musiał ukrywać w szafce, to seria SOFT-TOUCH jest tym czego potrzebujesz.

ico2.png

Łatwość użytkowania

System Soft-Touch umożliwi Ci otwarcie i zamknięcie kosza poprzez lekki dotyk. Jest to system oparty na sprężynach, dlatego do każdego kosza załączony jest ZAPASOWY KOMPLET systemu. Możesz go również w każdej chwili dokupić.

ico4.png

Wygodna ramka do worków

Jeśli przełożysz worek przez specjalną ramkę, to nie będzie on wystawał poza obręb kosza, dzięki czemu będzie się on świetnie prezentować.

ico5.png

NFP – brak odcisków palców

Lakierowana powierzchnia ma powłokę NFP, dzięki której na powierzchni kosza nie zostają ślady palców.

ico2.png

3 wersje kolorystyczne

Ta linia ma aż trzy różne wersje kolorystyczne. Taki wybór kolorów umożliwa Ci dopasowanie kosza do wystroju Twojego wnętrza. Wszystkie dostępne kolory prezentuje baner poniżej. Pamiętaj, żeby przy zakupie podać kolor kosza.

ico6.png

Wymienne części

Do każdego produktu który znajduje się w naszej ofercie możesz dokupić części zamienne. Jeśli któryś element popsuje się lub zużyje, NIE MUSISZ KUPOWAĆ NOWEGO PRODUKTU. Jedyne co musisz zrobić to domówić brakującą część. Kosz który oproponujemy jest produktem dobrym jakościowo, co potwierdzamy gwarancją.

Gwarancja jakości

Kosz który oferujemy jest porządnym i wytrzymałym produktem, który ucieszy każdego. Potwierdzamy to dwuletnią gwarancją.

Dane techniczne produktu:

wysokość

73 cm

wysokość z podniesioną klapą

93 cm

szerokość

32 cm

pojemność

40 lt

waga

4 kg

wykonanie

plastik/stal

Zapisz

Inne produkty z tej kategorii

Sprawdź pozostałe produkty