Kategorie

Żaroodporne naczynie do pieczenia 2,9 l grill & drop system

PNGO290A

Nowe

Szkło TERMISIL to unikalne szkło borokrzemowe, trwalsze mechanicznie i odporniejsze termicznie, niż tradycyjne szkło sodowe. Naczynie okrągłe grill & drop system z pokrywą wykonana ze szkła żaroodpornego.

czytaj więcej

Cena:39,39 zł

Szkło TERMISIL to unikalne szkło borokrzemowe, trwalsze mechanicznie i odporniejsze termicznie, niż tradycyjne szkło sodowe. Naczynie okrągłe grill & drop system z pokrywą wykonana ze szkła żaroodpornego. Szkło jest idealne do zdrowego gotowania i jedzenia. Pozwala na zachowanie wszystkich witamin z zachowaniem walorów aromatycznych, zapachowych i smakowych. Można wstawić do piekarnika, lodówki, mikorfali, na kuchenkę elektryczną. Jest przystosowane do zmywarek. Wytrzymuje temperaturę -40 +300 st C.

Wymiary: 33 x 21,7 x 9,2 cm

Pojemność : 2,9 l

Waga: 1.96 kg

bez alergenów 10 lat gwarancji do piekarnika, lodówki, mikrofalówki, na kuchenkę elektryczną świadectwo jakości zdrowotnej PZH nie wchodzi w reakcje z żywnością odporne na niskie i wysokie temperatury od -50 do +500C nie rysuje się i nie matowieje w zmywarce nie absorbuje zapachów łatwe do zmywania do kontaktu z żywnością