Kategorie

Pionowa suszarka do prania STENDIMEGLIO 60

70190115200BF

Nowe

Praktyczna i funkcjonalna suszarka do ubrań. Estetyczne wykonanie, ładne wykończenie w kolorze błękitnym. Zajmuje zało miejsca, a mieści się na niej aż 60 m2 prania - to aż trzy pralki na raz! Włoska suszarka jest trwała i oporna na rdzę. Wieloletnie użytkowanie jest zapewnione dzięki pokryciu aluminiowych prętów o grubości 6mm cienką warstwą żywicy.

czytaj więcej

Cena:319,93 zł

Suszarkę Stendimeglio 60 wyróżniają:

ico4.jpg

2 razy większa powierzchnia suszenia

Łączna długość rurek to 44 m, co zsumowane z miejscem na wieszaki do koszul daje 45 m długości. Dzięki temu swobodnie rozwiesisz 3 PRALKI PRANIA. Daje to również 60 m2 powierzchni suszenia.

ico6.jpg

Oszczędza miejsce na podłodze

Dzięki unikalnemu systemowi rozkładania suszarka zajmuje na podłodze przy maksymalnym rozłożeniu TYLKO 94 cm długości i 90 cm szerokości. Jest to znacznie mniej niż w przypadku klasycznych suszarek które mieszczą znacznie mniej prania.

ico5.jpg

Miejsce na koszule

Koniec z wieszaniem koszul na drzwiach! Dzięki tej suszarce ze specjalnym uchwytem na wieszaki masz możliwość pozbycia się spadających ubrań podczas otwierania drzwi do szafy lub pokoju. Drobny element a przyniesie Ci wiele radości i stanie się naprawdę użyteczny.

ico2.jpg

Ochrona przed rdzą

Każda aluminiowa rurka powleczona jest warstwą żywicy, co w połączeniu z trudno rdzewiejącym aluminium czyni tę suszarkę w 100% nierdzewną. Potwierdzamy to 10 LETNIĄ GWARANCJĄ na rdzę.

ico3.jpg

Ochrona przed zniszczeniem parkietu

Żadnych kałuż na Twojej podłodze! Tylko nasza suszarka posiada specjalny ociekacz, który zbierze wodę spływającą z ubrań. Teraz bez obaw możesz ustawić suszarkę na drewnianym parkiecie w swoim domu.

ico1.jpg

Lekka i wytrzymała konstrukcja

  • Twoja suszarka jest lekka dzięki czemu możesz przenosić ją bez żadnego wysiłku

  • Aluminium jest plastyczne, dzięki temu jeśli suszarka upadnie i rurki powyginają się, możesz swobodnie je naprostować w przeciwieństwie do stalowych, które ulegną pęknięciom. Suszarka na długo pozostanie nowa!

ico7.jpg

Łatwa zmiana położenia

Kółka które posiada nasza suszarka pozwalają przesunąć ją bez wysiłku nawet gdy rozwieszone jest na niej pranie. Ta cecha pomocna jest zwłaszcza podczas odkurzania.

ico8.jpg

10 lat gwarancji

Wysoka jakość produktu potwierdzona jest 10 letnią gwarancją producenta.

Całkowita pojemność

60m2

Materiał

Odporny na rdzę - aluminium powlekane żywicą

Wysokość

180 cm

Wysokość po złożeniu

139 cm

Szerokość suszarki

90 cm

Długość

94cm

Długość po złożeniu

18cm

Waga

10 kg

Zapisz