Kategorie

Zgniatarka mocowana do ściany ECOPRESS

2210SC

Nowe

Wisząca zgniatarka do butelek i puszek. Zgniata plastikowe butelki od pojemności 0,3 do 2,5 litra. Urządzenie pozwala Ci zadbać o własną kieszeń, czas oraz o środowisko. Zmniejszając objętość śmieci nie musisz ich tak często wynosić, zmniejszają się Twoje opłaty za ich wywóz oraz oszczędzasz na workach do śmieci.

czytaj więcej

Cena:169,38 zł

Wisząca zgniatarka do butelek i puszek. Zgniata plastikowe butelki od pojemności 0,3 do 2,5 litra. Urządzenie pozwala Ci zadbać o własną kieszeń, czas oraz o środowisko. Zmniejszając objętość śmieci nie musisz ich tak często wynosić, zmniejszają się Twoje opłaty za ich wywóz oraz oszczędzasz na workach do śmieci. Urządzenie jest wykonane ze stopu aluminium i plastiku, dzięki czemu jest bardzo wytrzymałe. Wisząc na ścianie nie zajmuje dużo miejsca i jest prosta w montażu (kołki rozporowe w zestawie). Wyposażona jest w dźwignię z przekładniami, dzięki czemu butelki oraz puszki zgniatasz jedną ręką!
Dlaczego zgniatarka tytan?

Dźwignia ułatwia zgniatanie


Siła dźwigni wspiera siłę Twoich mięśni, dlatego zarówno kobieta jak i dzieci poradzą sobie ze zgniataniem, ponadto możesz zgnieść butelkę jedną ręką.

Solidna i profesjonalna konstrukcja


Jest wykonana z połączenia metalowych i plastikowych elementów co powoduje, że jest BARDZO ODPORNA na zniszczenie i będzie Ci służyć wiele lat.

Idealne krążki


Butelki i puszki po zgnieceniu przybierają kształt krążka. Nie tylko cieszy on oko, ale również zajmuje znacznie mniej miejsca, niż butelka zgnieciona nogą.
Jak zamontować!

Mocowanie - otwory i kołki


Potrzebujesz tylko wiertarkę i wiertło o średnicy 10 mm.

Montaż jest dziecinnie prosty


Wystarczy wywiercić 4 otwory w ścianie, umieścić kołki rozporowe (które są w komplecie) i przekręcić zgniatarkę

Uwaga - zasady montażu


Uwaga przy wierceniu odstaw zgniatarkę na bok, aby pył z wiercenia nie dostał się w prowadnice!
Jeśli tego nie zrobisz możesz uszkodzić produkt.