Wazy

Wazy do zup

Waza do zupy postawiona pośrodku jadalnianego stołu staje się nie tylko praktycznym naczyniem, ale i elementem dekoracyjnym. Dzięki ozdobnemu naczyniu obiad nabiera eleganckiego wymiaru. Zachwyć swoich domowników i znajomych – wykonana z porcelany waza do zupy doda blasku Twojej zastawie stołowej.

Wazy do zup dostępne są z praktycznymi przykrywkami. Prócz waz polecamy również bulionówki oraz kompletne serwisy obiadowe.

Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów

Kategorie

 • 72,98 zł
  Wazy

  Castel FBCWykonany z porcelany w kolorze ecru, nazywanej także Fine Bone China.Talerze, półmiski i salaterki są okrągłe, a ich krawędzie ozdobione delikatnym reliefem.Filiżanki, dzbanki, cukiernice, czajniki i sosjerki mają klasyczną linię. Rodzaj porcelany :FBCfason :Castel-FBCkolor :ecru

  72,98 zł
 • 96,20 zł
  Wazy

  Pojemność: 2,50 l Nadaje się do mycia w zmywarce, użycia w mikrofalówce, posiada wmocnione obrzeża.

  96,20 zł
 • 72,25 zł
  Wazy

  Fason wyróżniający się nowatorskim kształtem i funkcjonalnością. Spotkać go można w wielu hotelach i restauracjach na terenie kraju. Oferowany bez zdobień lub z zastosowaniem dekoracji wszkliwnych, a także z dekoracjami zamawianymi indywidualnie przez klientów. 46 asortymentów. Pojemność: 3,00 l

  72,25 zł
 • 86,75 zł
  Wazy

  Typowy, tradycyjny fason gastronomiczny o najbardziej rozbudowanej strukturze asortymentowej. Uznany i ceniony przez większość placówek hotelowo-gastronomicznych w kraju. 72 asortymenty, w tym filiżanki o zróżnicowanych pojemnościach, talerze i półmiski o dużych poszukiwanych rozmiarach.

  86,75 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów

Newsletter