Chochle, szumówki

Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów

Kategorie

 • 16,04 zł
  Chochle, szumówki

  Szumówka silikonowa niezbędna w każdej kuchni. Idealna do powłok teflonowych jak i ceramicznych. Nie pochłania zapachów a przede wszystkim jest odporna na działanie temperatury do 220°C. Praktyczna i łatwa w utrzymaniu czystości, można myć ją w zmywarce. Posiada rączkę z otworem umożliwiającym zawieszenie. Akcesoria silikonowe to podstawa w każdej kuchni.

  16,04 zł
 • 16,04 zł
  Chochle, szumówki

  Łyżka silikonowa niezbędna w każdej kuchni. Idealna do powłok teflonowych jak i ceramicznych. Nie pochłania zapachów a przede wszystkim jest odporna na działanie temperatury do 220°C. Praktyczna i łatwa w utrzymaniu czystości, można myć ją w zmywarce. Posiada rączkę z otworem umożliwiającym zawieszenie. Akcesoria silikonowe to podstawa w każdej kuchni.

  16,04 zł
 • 16,04 zł
  Chochle, szumówki

  Łyżka silikonowa niezbędna w każdej kuchni. Idealna do powłok teflonowych jak i ceramicznych. Nie pochłania zapachów a przede wszystkim jest odporna na działanie temperatury do 220°C. Praktyczna i łatwa w utrzymaniu czystości, można myć ją w zmywarce. Posiada rączkę z otworem umożliwiającym zawieszenie. Akcesoria silikonowe to podstawa w każdej kuchni....

  16,04 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów

Newsletter