Mleczniki

Mleczniki i małe dzbanki do mleka

Organizując spotkanie przy kawie powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiedni mlecznik. Mały dzbanek do mleka może być nie tylko praktycznym naczyniem, ale i ozdobą zastawy stołowej. W ofercie iMamyWszystko.pl posiadamy szeroki wybór mleczników i małych dzbanków do mleka. Postaraliśmy się, aby każdy Klient znalazł wzór dopasowany do swoich oczekiwań.

Gdy już zaopatrzymy się w interesujący nas mlecznik lub mały dzbanek do mleka, warto zapoznać się z ofertą oryginalnych cukiernic. Zarówno mleczniki, dzbanki do mleka, jak i cukiernice powinny być niezbędnymi elementami zastawy lub porcelanowego kompletu do kawy i herbaty.

Poniżej prezentujemy dostępne małe dzbanki do mleka i mleczniki.

Pokazuje 1 - 8 z 8 produktów

Kategorie

 • 10,99 zł
  Mleczniki

  Pojemnik na mleko ze stylowej serii SWEET HOME. Mlecznik został wykonany z wysokogatunkowej ceramiki.

  10,99 zł
 • 12,89 zł
  Mleczniki

  Fason przeznaczony do hoteli i restauracji  ale nie tylko, świetnie będzie komponowała się na domowych stołach. Fason o podwyższonym standardzie. Przyciąga uwagę ciekawym reliefem, który dodaje uroku i elegancji. Bliźniaczy fason to ARIANNA w ofercie wyrobów cienkościennych.

  12,89 zł
 • 6,24 zł
  Mleczniki

  Fason o nieregularnym kształcie opartym na bazie kwadratu i prostokąta z delikatnie zaokrąglonymi brzegami. Skierowany do wyższego segmentu hoteli i restauracji. Bogate wyposażenie i funkcjonalność sprawiają, że cieszy się niesłabnącą popularnością. W wersji porcelany domowej oferujemy klasyczne filiżanki w kilku rozmiarach i bulionówki.

  6,24 zł
 • 5,31 zł
  Mleczniki

  Fason wyróżniający się nowatorskim kształtem i funkcjonalnością. Spotkać go można w wielu hotelach i restauracjach na terenie kraju. Oferowany bez zdobień lub z zastosowaniem dekoracji wszkliwnych, a także z dekoracjami zamawianymi indywidualnie przez klientów. 46 asortymentów. Pojemność: 0,03 l, 0,15 l

  5,31 zł
 • 12,95 zł
  Mleczniki

  Typowy, tradycyjny fason gastronomiczny o najbardziej rozbudowanej strukturze asortymentowej. Uznany i ceniony przez większość placówek hotelowo-gastronomicznych w kraju. 72 asortymenty, w tym filiżanki o zróżnicowanych pojemnościach, talerze i półmiski o dużych poszukiwanych rozmiarach.

  12,95 zł
 • 14,88 zł
  Mleczniki

  Fason przeznaczony do hoteli i gastronomii ale nie tylko. Świetnie nada się na domowe zastawy. O podwyższonym standardzie. Eksportowany głównie do USA, Belgii, Niemiec, Włoch, Grecji, Holandii - 52 asortymenty. Pojemność: 0,15 l, 0,30 l

  14,88 zł
 • 16,72 zł
  Mleczniki

  Dzbanek do mleka - idealnie nadaje się dla klientów indywidualnych pragnących dodać sobie odrobinę luksusu. Fason o nieregularnym kształcie opartym na bazie kwadratu i prostokąta z delikatnie zaokrąglonymi brzegami. Skierowany do wyższego segmentu hoteli i restauracji. Bogate wyposażenie i funkcjonalność sprawiają, że cieszy się niesłabnącą popularnością.

  16,72 zł
 • 13,95 zł
  Mleczniki

  Porcelanowy dzbanek do mleka to element aranżacji zastawy stołowej. Piękne kształty i śnieżnobiała porcelana podnoszą prestiż i uatrakcyjniają wygląd stołu w Twojej jadalni. Dzbanek z dowolną dekoracją lub w krystalicznie czystej formie pięknej polskiej porcelany. Posiada wzmocnione obrzeża. Nadaje się do mycia w zmywarce, użycia w mikrofalówce....

  13,95 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 produktów

Newsletter