Suszarki do ubrań

Praktyczne i funkcjonalne suszarki do ubrań. Estetycznie wykonane i kolorowo wykończone. Stojące suszarki o bardzo solidnej i stabilnej konstrukcji. Posiadamy nie tylko popularne suszarki prostokątne ale także pionowe z regulowanymi wysokościami prania, suszarki montowane na poręczy balkonu, grzejnika oraz na wannie. Trwałe i wytrzymałe suszarki a co najważniejsze szybkie, proste do składania. Zajmujące mało miejsca po złożeniu będą dobrze służyć przez długi czas.

Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów

Kategorie

 • 64,19 zł
  Suszarki do ubrań

  Włoska suszarka przeznaczona do montażu na wannie. Estetyczna, biało-fioletowa suszarka ładnie się prezentuje i zajmuje mało miejsca. Jest trwała, dzięki powleczeniu 6 mm prętów żywicą. Wtryskowe mocowanie zabezpiecza przed korodowaniem. Produkt posiada długą żywotność i przez wiele lat wygląda jak nowy.

  64,19 zł
 • 52,43 zł
  Suszarki do ubrań

  Estetyczna suszarka do ubrań jest przeznaczona do montażu na grzejnik. Jest bardzo trwała i esetyczna. Pręty o grubości 6 mm powleczone są żywicą, dzięki czemu są w 100% nierdzewne. Wtryskowe mocowanie sprawia, że suszarka nie koroduje. Ramoina są tak skonstruowane, że można je dopasować do grubości grzejnika (max 10 cm). Produkt posiada długą żywotność. 

  52,43 zł
 • 148,73 zł
  Suszarki do ubrań

  Popularna suszarka w kolorze niebieskim dla osób nie lubiących nowości. Zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, co sprawia, że nawet podczas wielu lat użytkowania suszarka wygląda jak nowa. Funkcjonalna i estetyczna. Pomieści 22 m2 prania. Suszarka posiada stabilne, plastikowe nóżki, które zapewniają...

  148,73 zł
 • 212,93 zł
  Suszarki do ubrań

  Praktyczna i funkcjonalna suszarka do ubrań. Estetyczne wykonanie, ładne wykończenie w kolorze błękitnym różowym lub zielonym. Zajmuje zało miejsca, a mieści się na niej 33 m2 prania! Włoska suszarka jest trwała i oporna na rdzę. Wieloletnie użytkowanie jest zapewnione dzięki pokryciu aluminiowych prętów o grubości 6mm cienką warstwą żywicy.

  212,93 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów

Newsletter